Nejvěrnější znamení zvěrokruhu. U těchto hrozí nevěra nejméně

Věrnost je jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu. Přitom prohřešky vůči ní jsou na denním pořádku. Jsou znamení, která vnímají monogamii jako omezení a naštěstí i taková, která ji mají jako životní prioritu. Chcete-li svou lásku právě z toho druhého tábora, je dobré zeptat se i na datum narození.

Překvapení, ale štír je sice nejvášnivější znamení zvěrokruhu, ale stejně tak je to i znamení nejvěrnější.
Rak

Znamení, pro které je rodina životní základ. Vztahy jsou pro něj to nejdůležitější a tak určitě nebude riskovat rodinné zázemí, kvůli dvěma pěkným nohám v krátké sukni. U raka máte jistotu, že pokud se zamiluje, tak rozhodně úlety nejsou to, co bude vyhledávat. Právě naopak. Do dlouhodobého vztahu umí hodně investovat.

Štír

Překvapení, ale štír je sice nejvášnivější znamení zvěrokruhu, ale stejně tak je to i znamení nejvěrnější. Miluje flirt, zábavu, sex, ale pokud se usadí, najde lásku svého života, tak je jedním z nejvěrnějších a současně nejvášnivějších mužů. To je pro partnerku velká deviza. Jelikož ve vztahu bude jak uspokojená, tak i klidná.

VIDEO: Co způsobí nevěra ve vztahu? A dá se odpustit? Mluvili jsme s psycholožkou Lenkou Rušarovou v pořadu Jde o nás.

Valentine’s Day greeting card with hearts background. Stock illustration

Kozoroh

Závazky bere velmi vážně. Rozhodně se vám tedy nestane, že partner kozoroh bude brát vztah na lehkou váhu a bude riskovat city půlky kvůli aférce. Chce si založit rodinu, vybudovat dobrý základ pro výchovu dětí, ale ak tomu rozhodně nepatří lehkovážné chování ani podvádění. Chcete-li chlapa, který vás neopustí, kozoroh je prostě sázka na rodinu.

Panna

Jedná se o velmi praktické i pragmatické znamení zvěrokruhu. Jim ani tak nejde o věrnost a city, ale spíše o ponížení, kdyby je přichytili při nevěře. Nelžou, nepodvádějí, nesnaží se vymlouvat, protože prostě neumí lhát. Proto se drží zásady, že je lepší s pravdou ven, než zahýbat. Proto pokud panny budou chtít ze vztahu, raději to řeknou rovnou, než by měly být označeni za lidi, kteří podvádějí.