Užijte si dovolenou bez starostí

Spousta z nás se během letních měsíců chystá odjet někam na dovolenou. Ať již zamíříte k moři nebo na chatu k Lipnu, před každou dovolenou se soustředíte hlavně na to, abyste zabalily vše, co budete potřebovat. Snadno se tak může stát, že si zapomenete nebo nestihnete dojít ke kadeřnici nebo na kosmetiku, což může většině z vás dovolenou, na kterou se těšíte celý rok, trochu znepříjemnit. Nepropadejte však panice. S našimi tipy od značek Syoss a Palette, které navíc sbalíte do kabelky, budete na dovolené zářit i bez pomoci profesionálů.

I když máte viditelné odrosty, nemusíte si zoufat. Vaše vlasy budou v mžiku vypadat dokonale. Stačí sáhnout po Palette Root Retouch. Tento malý pomocník ve formě pudru, který je k dostání ve čtyřech barevných variantách (blond, světle hnědá, hnědá, černá) během několika sekund zakryje odrosty bez zatížení vlasů. Kompaktní pudr s vysoce koncentrovanými pigmenty vlasy dokonale obarví, odrosty během několika sekund splynou se zbytkem vlasů a vy si tak můžete užívat dokonalý a přirozený vzhled. Navíc díky šikovnému balení můžete svou barvu jednoduše sbalit do kabelky a mít ji při ruce, kdykoliv se vám bude hodit. Root Retouch je odolný vůči potu a vlivům počasí, vy ho tak můžete použít všude, kde nemáte k dispozici svého kadeřníka.

A pokud vás trápí, že se ve vaší dovolenkové destinaci nebudete moci chlubit dokonalým obočím, můžete s sebou sbalit nové barvy na obočí Syoss Brow Tint, které jsou odolné vůči vodě a rozmazání. Stačí pouhých 5 – 10 minut a vaše obočí získá výraznější barvu a objem jako z profesionálního salonu, který vydrží až 4 týdny. Není tak potřeba si každý den obočí složitě malovat a vám tak na dovolené odpadne další starost. Barva na obočí Syoss Brow Tint se navíc snadno nanáší. Pokryje každý chloupek a zakryje případné mezery nebo šediny. Dokonale vypadajícího obočí dosáhnete jednoduše, ať už jste kdekoliv. Navíc jedno balení vydrží až na deset aplikací, takže se nemusíte bát, že po každém barvení budete muset hledat drogerii. Barvy na obočí jsou dostupné ve třech variantách: světle hnědá, tmavě hnědá a černá.