Dejte sbohem roztřepeným konečkům, mastným nebo nepoddajným vlasům

Ne nadarmo se vlasům říká, že jsou korunou naší krásy. Aby tak ale působily dlouhodobě, je důležité věnovat jim péči, kterou si zaslouží. Najít správné produkty ale může znamenat zdlouhavé brouzdání po internetu nebo v drogeriích. Přírodní certifikovaná kosmetika Nature Box vám přináší několik tipů.

Zkrocení nepoddajných vlasů

Řada Nature Box Cherry s třešňovým olejem lisovaným za studena zkrotí vaše nepoddajné vlasy. Hladké hřívy docílíte snadno použitím šamponu a následně i zjemňujícího kondicionéru. Oba produkty mají ve svém složení kromě třešňového oleje, známého pro obsah cenných vitaminů a antioxidantů, také pečující složku, která účinně bojuje proti krepatění. Vlasy pak zůstanou po celý den krásně hladké a vyživené. A pokud se nemůžete třešňové vůně nabažit, sáhněte po hýčkajícím sprchovém gelu, který nová produktová řada nabízí. Všechny tři výrobky řady Nature Box Cherry mají veganské složení a 98 % složek přírodního původu. Jejich obal je plně recyklovatelný a vyroben ze 100 % sociálního plastu. Tedy z plastu nalezeného na pevninách či plážích v méně rozvinutých částech světa, kde jej tamní obyvatelé mohou zaměnit ve sběrných centrech za suroviny nebo peníze. Odtud se dále recykluje a používá k výrobě obalů společnosti Henkel.

Řešení pro mastné vlasy

Šampon Nature Box Melon nabízí každodenní osvěžující péči o vlasy. Šampon s lehkým za studena lisovaným melounovým olejem je speciálně navržen pro mastnou pokožku hlavy a suché konečky. Lehké složení vlasy nezatíží, avšak zajistí hloubkovou čistotu. Účinně tak pomáhá odstraňovat mastnotu z vlasů a pokožky hlavy a zároveň poskytuje ochranu proti roztřepení konečků. Melounová řada Nature Box zaujme precizně vyladěnou rovnováhou mezi čisticími a pečujícími složkami. Osvěžující vůně je pak jen třešničkou na dortu. Meloun rostoucí v pouštní oblasti Kalahari je velmi odolný proti suchu a jeho semínka obsahují vysoké koncentrace esenciálních mastných kyselin a přírodního vitaminu E. Tato jedinečná kombinace, na rozdíl od jakéhokoli jiného oleje, skutečně posiluje sílu a zdraví vaší pokožky. Vyzkoušejte na vlastní kůži zázračné účinky Kalahari melounu v šamponu Nature Box Melon. Obal šamponu je vyroben ze 100 % sociálního plastu a je také plně recyklovatelný. Produkt má veganské složení a 98 % složek přírodního původu.

Objevte sílu avokádového oleje

Oblíbená značka Nature Box přichází s kompletní řadou vlasové kosmetiky se zastudena lisovaným avokádovým olejem, který vašim vlasům vrátí zdravý a přirozený vzhled. Vyzkoušejte například hloubkově regenerační avokádový šampon a rozlučte se s roztřepenými konečky. S rychlou regenerací vlasových vláken pomůže klasický tekutý balzám nebo bezoplachový balzám ve spreji,stačí jen pár stříknutí a vlasy vypadají v okamžiku zdravě a svěže. Pro hloubkovou péči od kořínků až po konečky je tu Hair Butter 4v1 s avokádovým olejem a bambuckým máslem. Produkt můžete využít jako bezoplachovou kúru nebo nanést do vlasů po umytí jako balzám či masku a následně důkladně opláchnout.

Během podzimu nezapomínejte ani na svou pokožku. Avokádový sprchový gel Nature Box ji zjemní a vy se tak budete cítit úžasně. A pokud byste chtěli upustit od plastových obalů, sprchový gel i šampon najdete také v podobě tuhých mýdel.