Ubytování v Krkonoších: Perfektní hotel nejen pro školy

Pokud hledáte to pravé ubytování v Krkonoších, pak si nenechte ujít hotel na Benecku. Vítány jsou všechny děti, nejenže tak jde o skvělý rodinný hotel, ale také se perfektně hodí pro školy a školky.

Ubytování v Krkonoších

ProFamily Hotel TOP Benecko se nachází v krásné přírodě Krkonoš. Toto ubytování v Krkonoších nabídne komfort, čisté a prostorné pokoje a v neposlední řadě i perfektní restauraci. Nejenže si tak užijete ubytování, ale také přilehlou restauraci. Hotel nabízí 16 pokojů, přičemž celková kapacita je 71 lůžek, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Jde tak o skvělou volbu pro adaptační pobyty, adaptační kurzy, ovšem i další pobyty pro školy.

Skvělé jídlo

Kromě samotného ubytování je velmi důležité také stravování. Těšit se můžete na snídaně formou teplého a studeného bufetu. Ubytování pro školy zajistí celodenní stravování pro děti. A rozhodně je se na co těšit, kuchaři dokáží vykouzlit skvělé pokrmy. Hotel si jednoduše zamilují dospělí i děti. Jde o skvělou volbu v případě, že sháníte komfortní, bezpečné a kvalitní ubytování pro školu či případně ubytování pro školku.

Ubytování Benecko

Jednou z největších výhod, kterou ubytování Benecko nabízí, je poloha hotelu. Všude kolem je krásná příroda, vždy je tak kam vyrazit. V jarních měsících je tak vždy kam vyrazit. Navíc je hotel u sjezdovky, perfektně se tak hodí pro lyžařský výcvik. Benecký hotel je ideální volbou pro letní tábor, školu v přírodě, ovšem uvítá samozřejmě také rodiny s dětmi. Na děti čeká vnitřní herna s hračkami a dětské venkovní hřiště, snadno se tak zabaví, i když zrovna nebudete mít žádné plány.

ProFamily Hotel nabízí možnosti pro každého. Neváhejte vyrazit s dětmi, prostředí je pro ně skvěle připraveno. Tenhle výlet si navíc rozhodně užijí i dospělí.